Bintang awal bidang kentang - Vega kentang: keterangan dan ciri-ciri

Loading...

Jenis awal kentang mempunyai kejayaan yang sama. Mereka mudah ditanam untuk dijual atau digunakan secara peribadi.

Perwakilan yang terang kategori ini adalah kentang "Vega", dibezakan dengan rasa yang baik, pematangan yang baik, hasil yang tinggi.

Dalam artikel ini, kami menawarkan penerangan terperinci tentang pelbagai, ciri-ciri dan ciri-ciri penanaman. Anda juga boleh mengetahui maklumat mengenai kemungkinan penyakit dan perosak.

Vega kentang: pelbagai deskripsi dan foto

Nama GredVega
Ciri umumpelbagai meja awal, mudah bertolak ansur dengan penurunan suhu dan kemarau
Tempoh kehamilan50-65 hari
Kandungan kanji10-16%
Massa ubi komersial90-120 gr
Bilangan ubi di belukar8-10
Hasil230-380 c / ha
Kualiti penggunarasa yang hebat, sesuai untuk makanan bayi
Keberanian99%
Warna kulitkuning
Warna pulpakuning gelap
Kawasan yang semakin meningkatTengah
Rintangan penyakittahan terhadap nematod, kanser kentang dan penyakit habis-habisan
Ciri-ciri berkembangbercambah disyorkan
PemulaNorika Nordring-Kartoffelzucht-Und Vermehhrungs-GMBH (Jerman)

Ciri-ciri utama pelbagai kentang "Vega":

  • umbi bersaiz sederhana, seberat 90 hingga 120 g;
  • bentuk bujur atau bulat;
  • ubi adalah licin, kemas;
  • mengupas kuning, berwarna rata, nipis agak;
  • mata cetek, cetek, sangat kecil, sedikit;
  • pulpa pada potongannya adalah kuning gelap;
  • kandungan kanji berkisar antara 10 hingga 16%;
  • kandungan protein, vitamin, karotena, asid amino tinggi.

Kentang Vega kelihatan seperti ini:

Ciri-ciri

Pelbagai kentang "Vega" merujuk kepada medium meja. Dari menanam ubi ke pas tuaian pertama 60-70 hari. Ubin terkumpul disimpan dengan sempurna, tanpa kehilangan harta komersil (mengekalkan kualiti mencapai rekod 99%). Pengangkutan jarak jauh mungkin. Malah, ubi yang sangat cantik sangat sesuai untuk dijual.

Dalam jadual di bawah, untuk perbandingan, kami membentangkan maklumat tentang ciri-ciri seperti jenis kentang lain sebagai jisim ubi komersial dan mengekalkan kualiti:

Nama GredMassa ubi komoditi (gram)Keberanian
Vega90-12099%
Lady Claire85-11095%
Inovator100-15095%
Labella180-35098%
Bellarosa120-20095%
Riviera100-18094%
Gala100-14085-90%
Lorch90-12096%
Serai75-15090%

Kelebihan yang besar dari pelbagai adalah hasil yang tinggi. Apabila ditanam di tanah yang subur, sehingga 500 senti kentang terpilih boleh dituai dari 1 hektar. Hasil purata adalah dari 230 hingga 380 peratus per hektar.

Jadual di bawah menunjukkan untuk membandingkan hasil varieti lain kentang dengan syarat masak yang berbeza:

Nama GredHasil
Vega230-380 c / ha
Tuscany210-460 c / ha
Rocco350-600 c / ha
Nikulinsky170-410 c / ha
Wanita merah160-340 c / ha
Uladar350-700 c / ha
Queen Anne100-500 c / ha
Elmundo245-510 c / ha
Asterix130-270 c / ha
Slavyanka180-330 c / ha
Picasso200-500 c / ha

Semak saiz sederhana, tegak atau separa tegak, jenis perantaraan. Bentuknya rata-rata. Daunnya adalah sederhana atau sederhana, hijau gelap, dengan tepi bergelombang yang sedikit beralun atau sederhana. Beri sedikit. Bunga putih atau krim besar dikumpulkan dalam pemukul padat. Pucuk putih, sedikit pubescent.

Sekurang-kurangnya 10 kentang besar dibentuk di bawah setiap belukar. Jumlah barang tidak bernilai tidak penting.

Vega kentang undemanding kepada keadaan yang semakin meningkat. Dia mentolerir kesilapan kecil dalam teknologi pertanian, mentolerir fros cahaya, haba atau kemarau. Produktiviti meningkat dengan ketara dengan memberi makan tepat pada masanya. Pastikan kerapangan dan penyingkiran rumput kerap.

Isih suka kelembapan, tetapi tidak bertolak ansur dengan air bertakung di dalam tanah. Untuk meningkatkan hasil, kami mencadangkan penyiraman yang kerap selama tempoh berbunga, dan selepas itu jumlah kelembapan dapat dikurangkan.

Isih kurang terdedah kepada penyakit utama pada malam hari: kanser kentang, mozek tembakau, nematod sista. Tahan virus dengan pelbagai jenis, blackleg, scab.

Pematangan awal melindungi penanaman daripada daun dan umbi lewat. Penyakit kulat mungkin berlaku.

Ubi mempunyai rasa kaya yang enak, tanpa air atau kekeringan yang berlebihan.

Kandungan kanji rata-rata menjadikan akar serba boleh, mereka sesuai untuk memanggang, memasak sup, memasak hidangan sampingan, cip sayur, pemadat, memanggang. Tubers tidak mendidih lembut, mengekalkan bentuknya. Untuk mashing tidak sesuai.

Rundingan daging kuning tentang kandungan karotena yang tinggi membolehkan anda mengesyorkan kentang untuk bayi dan makanan diet. Semasa berpakaian dan memasak, akar tidak menjadi gelap, mengekalkan warna keemasan yang indah. Kentang sesuai untuk penyediaan produk separuh siap: kepingan beku, cip, campuran sayur-sayuran.

Asal

Pelbagai kentang "Vega" dibiakkan oleh penternak Belanda. Secara aktif ditanam di Belarus, Ukraine, Rusia. Termasuk di Daftar Negeri Persekutuan Rusia pada tahun 2013. Zoned untuk wilayah Tengah.

Sesuai untuk perindustrian, pertanian, penanaman amatur. Kentang awal adalah sesuai untuk jualan atau pengeluaran perindustrian produk separa siap.

Kelebihan dan kekurangan

Antara kelebihan utama pelbagai:

  • rasa sayuran akar yang tinggi;
  • pematangan awal;
  • hasil yang baik;
  • ubi yang dikumpul disimpan dengan baik;
  • rintangan kepada kerosakan mekanikal;
  • toleransi kemarau;
  • imuniti yang tinggi, imuniti kepada penyakit utama.

Terdapat praktikal tiada kekurangan dalam pelbagai. Ciri-ciri termasuk permintaan yang tinggi terhadap nilai pemakanan tanah dan jumlah kelembapan.

Ciri-ciri berkembang

Pelbagai "Vega" lebih suka tanah berpasir yang ringan. Sebelum menanam, tanah dikeringkan dengan teliti, kompos atau abu kayu (sebaik-baiknya birch) diletakkan di dalam lubang. Sebelum menanam, umbi-umbi itu dijepit, mereka boleh ditanam secara keseluruhan atau dalam segmen.

Apabila menanam, jarak antara semak adalah 35 sm, jarak sekurang-kurangnya 75 cm.Pengairan titisan adalah disyorkan untuk memastikan kelembapan tanah biasa. Dua kali dalam musim pendaratan, rumpai rosak secara manual atau dengan bantuan racun rumpai.

Kentang tidak mudah terdedah kepada kerosakan mekanikal, nipis tetapi Kulit kuat yang boleh dipercayai melindungi ubi ketika menggali. Selepas penuaian, kentang perlu dikeringkan di sempadan atau di bawah kanopi, yang akan memberikan kualiti penyimpanan yang baik. Semasa penyimpanan, ubi tidak boleh diselesaikan.

Isih sangat sensitif kepada penyiraman. Penghidratan yang banyak diperlukan semasa berbunga, jumlah air boleh dikurangkan kemudian. Semasa musim tanam, mereka disenyawakan 1-2 kali dengan kompleks mineral dicairkan dengan mullein atau kotoran burung.

Kentang kentang boleh dituai sendiri, praktikalnya tidak tertakluk kepada kemerosotan. Semenanjung yang menjanjikan harus dipenuhi dengan reben terang. Untuk penanaman, kentang sederhana bersaiz sederhana tanpa kerosakan, tidak dipulihkan atau dipengaruhi oleh perosak dipilih.

Penyakit dan perosak

Berbagai Vega tahan terhadap penyakit virus, kanser kentang, mozek tembakau, kudung biasa, kaki hitam, pelbagai virus.

Oleh kerana kentang masak awal sedikit terdedah kepada kelap-kelap lewat daripada ubi dan daun. Untuk profilaksis, rawatan penanaman dengan persiapan tembaga adalah mungkin. Menyemburkan dengan penyelamat phytosporin dari reput atas atau akar.

Penyediaan tanah sangat penting., ia tidak sepatutnya mengandungi sisa tumbuhan yang menjadi tempat pembiakan bagi bakteria dan serangga perosak.

Pendaratan diancam oleh pelbagai perosak, dalam cuaca panas, aphids, thrips atau labah-labah labah-labah mungkin muncul. Dalam kes lesi yang teruk, tumbuhan dirawat dengan racun serangga.

Mungkin serangan larva kumbang klik (wireworm). Untuk mengelakkan kejadian mereka akan membantu mengubah bidang pendaratan. Semasa selebihnya, disyorkan untuk menanam phacelia atau padang rumput padang rumput.

Vega adalah kentang goreng yang lazat, cantik dan sihat. Ubi tidak menumpahkan nitrat, sesuai untuk makanan atau makanan bayi, sementara penjagaan tumbuhan tersedia walaupun untuk pemula.

Anda mungkin akan mencari maklumat yang berguna mengenai perjuangan menentang kumbang kentang Colorado, yang terdapat di laman web kami.

Kami membawa kepada artikel perhatian anda tentang kaedah negara dan cara kimia.

Loading...